اعطاي گواهي نامه صداقت به شهردار کاشان

اعطاي گواهي نامه صداقت به شهردار کاشان

شهرداری کاشان
اولين جشنواره جايزه عالي سيستم مديريت صداقت با حضور جمعي از مسئولان نهادهاي مختلف از جمله وزارت کار، تعاون، رفاه اجتماعي، سازمان منطقه آزادکيش، بانک ملت، وتعدادي از نمايندگان مجلس برگزار شد.

به گزارش پورتال خبري كاشان در اين جشنواره از تنديس و مدال سيستم مديريت صداقت رونمايي و صادق‌ترين مديران شرکت کننده در اين جشنواره پس از ارزيابي هيات داوران معرفي شدند.

محسن فدوي معاون مديرعامل بانک ملت در اين مراسم با تاکيد بر اينکه صداقت نيمه گمشده بشريت است گفت: متاسفانه امروز در همه عرصه‌هاي سياسي، اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و حتي خانوادگي با خلع صداقت مواجهيم و اين کمبود را احساس مي‌کنيم.

وي همچنين درباره انجام ماموريت‌ها در سطح بين المللي و مشارکت با دولت براي پيشبرد برنامه‌هاي کشور گفت: بانک ملت در خريد تضميني گندم و همچنين در پروژه‌هاي نفتي، گاز و پتروشيمي و اجراي پروژه‌هاي حمل ونقلي همواره پيش رو بوده است.

وي با اشاره به اقدامات بانک ملت در حوزه مشتري مداري گفت: ۲۶ ميليون کاربر و مشتري دارد که تدوين ارباب رجوع همواره از اولويت‌هاي اين بانک بوده است.

همچنين در ادامه مراسم موسوي‌نژاد عضو کميسيون انرژي مجلس با تاکيد بر اينکه رواج صداقت در حوزههاي مختلف کشور را بايد ابتدا از گفتمان شروع کنيم اظهار کرد: معتقدم چنين همايش‌هايي در وهله اول بايد به گفتمان تدوين شود چراکه نمي‌توان چنين مقوله‌هايي را با همايش‌ها و برگزاري همايش هادر کشور جاري و ساري کرد.

در ادامه اين مراسم مسعود حيدري مديرعامل خبرگزاري کار ايران (ايلنا) با بيان اينکه خبرگزاري ايلنا با بررسي دقيق و همه جانبه موضوع جشنواره جايزه عالي سيستم صداقت را که بررسي کرد گفت: براي مشارکت در اين جشنواره با شرط اينکه همه استاندارد‌هاي لازم با شناسايي و معرفي مديران صادق رعايت شود وارد موضوع شديم.

وي ادامه داد: با چنين رويکردي بايد اذعان داشت که بدون ترديد واژه صداقت از مفاهيم بالا و ارزشمند جوامع انساني فارغ از‌نژاد مذهب ومليت‌هاي مختلف ومتنوع محسوب مي‌شود از همين رو است که بر جوامع انساني صداقت همواره در سطر همه کرامت هاست.

در اين جشنواره تنديس مديريت صداقت به بانک ملت، ‌گواهي نامه سطح يک به شهرداري کاشان، گواهينامه سطح يک به خبرگزاري ايلنا، گواهينامه سطح دو به آسمان دوستي، گواهينامه سطح دو به جهان اقتصاد، گواهينامه سطح سه به پايگاه خبري پارسينه اهداء شد.

اخبار

حامیان سیستم مدیریت صداقت

   صداقت

شورای عالی ایرانیان ریاست جمهوری

 مرکز جهانی شدن

مرکز ملی جهانی شدن ریاست جمهوری

صداقت

وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

مدل صداقت

  شهرداری تهران

 جایزه صداقت

سازمان منطقه آزاد کیش 

جایزه صداقت

شرکت هواپیمایی کیش

 صداقت،جایزه صداقت

      بانک ملت

جایزه صداقت

خبرگزاری کار ایران (ایلنا)

صداقت

    شهرداری کاشان

شهرداری اوشان ،فشم میگون

شهرداری اوشان ،فشم ،میگون

پارسینه

پایگاه خبری تحلیلی پارسینه


مجمع استاندارد و کیفیت اسلامی

مجمع متخصصین ایران

مجمع متخصصین ایران

انجمن cng کشور

انجمن صنفی cng کشور

صداقت

مجمع خبرنگاران و نویسندگان

مطبوعاتی دفاع مقدس     

نخستین روزنامه اقتصادی ایران

اطاق اصناف ایران

  اتاق اصناف ایران  

کانون فارغ التحصیلان سازمان مدیریت صنعتی

جامعه بازاریان و جامعه بازاریان کیش

جامعه بازاریان و جامعه بازرگانان کیش

گروه صنعتی البرز گاز

   گروه صنعتی البرز گاز

کیقیت

انجمن توسعه کیفیت صنایع ایران

خانه صنعت

خانه صنعت،معدن و تجارت جوانان ایران

ماهنامه ندای امید

  هفته نامه ندای امید

دنیای کیش

  مجله دنیای کیش

طراحی شده و توسعه یافته توسط شرکت ایده پردازان فرازگام