گزارش مراسم معرفی مدل مدیریت صداقت

مدال صداقت،مدل مدیریت صداقت

مراسم معرفی مدل مدیریت صداقت روز دوشنبه 15 دی ماه 1393 با حضور جمعی از مسوولان نهادهای مختلف از جمله وزارت کار، تعاون، رفاه اجتماعی، سازمان منطقه آزادکیش، بانک ملت، چندتن از نمایندگان مجلس برگزار شد. در این جشنواره از تندیس و مدال سیستم مدیریت صداقت رونمایی شد. و سازمانهایی که مدل مدیریتی صداقت را پیاده سازی کردند پس از ارزیابی هیات داوران معرفی و جوایز خود را دریافت نمودند.

صداقت، موسوی نژاد

در این مراسم حجت الاسلام موسوی نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه رواج صداقت در حوزههای مختلف کشور را باید ابتدا از گفتمان شروع کنیم اظهار کرد: معتقدم چنین همایش هایی در وهله اول باید به گفتمان تدوین شود چراکه نمی توان چنین معقوله هایی را با همایش ها و برگزاری همایش هادر کشور جاری و ساری کرد.

وی ادامه داد: معتقدم پس از اینکه این بحث ها را به گفتمان تبدیل کردیم باید فرهنگ درباره آنها فرهنگسازی کنیم چرا که صداقت و امانت داری مهمترین شاخص برای ارزیابی افراد در جایگاههای مختلف است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه با بزرگ نمایی ها نمی توان بحث های روز کشور را پیگیری کرد گفت: برای رواج صداقت به برنامه های جدی تری نیازمند هستیم.

وی ادامه داد: برخی ها فکر می کنند وقتی به جایگاه ویژه ای رسیده اند دارای مقام و منزلت خاصی هستند این در حالی است که طبق گفته خداوند کسی بر دیگری برتری ندارد مگر اینکه تقوای بالاتری داشته باشد.

موسوی نژاد ادامه داد: متاسفانه در روابط اجتماعی شاهد آن هستیم که برخی از افراد در روابط افراد رابه عنوان کالا می بینند که این نشانگر عدم صداقت در جامعه است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه باید به تولید داخل توجه شود گفت: متاسفانه در حال حاضر شاهد این هستیم که مردم کالای خارجی را به کالای ایرانی و ساخت داخل ترجیح می دهند این در حالی است که در نظام و کشوری زندگی میکنیم که زیربنای اخلاق آن کرامت قرانی است.

مراسم حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی، نماینده مجلس و از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی، نماینده مجلس و از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در سخنانی کوتاه گفت: انسانی می‌تواند به برترین ظرفیت‌های علمی و اخلاقی دست یابد که صادق باشد، چرا که صداقت یکی از پایه‌های اساسی ساختمان است که اگر وجود نداشته باشد شاکله امور به هم می‌ریزد. یکی از معیارهای پرهیزگاری نیز صداقت است و کسی می‌تواند مومن باشد که متصف به صداقت باشد.

صداقت،

در این مراسم محسن فدوی معاون مدیرعامل بانک ملت با تاکید بر اینکه صداقت نیمه گمشده بشریت است گفت: متاسفانه امروز در همه عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و حتی خانوادگی با خلع صداقت مواجهیم و این کمبود را احساس می کنیم.

معاون مدیرعامل بانک ملت:متاسفانه امروز در همه عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و حتی خانوادگی با خلع صداقت مواجهیم و این کمبود را احساس می کنیم/عضو کمیسیون انرژی مجلس:برای رواج صداقت به برنامه های جدی تری نیازمند هستیم/مدیرعامل خبرگزاری کار ایران:علمای علم اخلاق اعتقاد راسخ به این دارد؛ دروغ، نیرنگ، تملق و چرب زبانی از مظاهر فقدان صداقت به شمار می روند که بنیان یک جامعه را می توانند فرو ریزند.

وی ادامه داد: معتقدم آسیب های مختلفی که در دنیای امروز زندگی بشری را تهدید می کند در واقع ناشی از عدم وجود صداقت در گفتار و رفتار است.

معاون بانک ملت اظهار کرد: متاسفانه در حال حاضر بسیاری از شعارها، وعده ها و تبلیغاتی که افراد در جایگاههای مختلف سر می دهند را در عمل نمی توان درک کرد.

وی با بیان اینکه الویت ها به منفعت های شخصی و گروهی اختصاص داده شده است گفت: عدم توجه به منافع ملی امروز جامعه جهانی رابه سمت عدم تعادل و عدم آرامش برده است.

وی ادامه داد:در حالی که برخی ها ادعای رعایت حقوق بشر و حقوق شهروندی را دارند در عمل در همان جوامع حقوق خیلی از انسانها ضایع می شود.

فدوی با بیان اینکه لزوم برگزاری چنین همایش هایی در سطح کشور احساس میشود گفت: امیدوارم در دوره های بعدی جشنواره جایزه عالی صداقت سازمانها و شرکت های بزرگتری را ببینیم.

فدوی در باره این اقدامات توضیح داد: موضوع صداقت را در رفتار و عمل کارکنان در اولویت قرار دادیم و معیار و ملاک انتخاب کارکنان را میزان صداقت افراد در رفتار و کردار می دانیم.

وی تاکید کرد: بانکداری پایدار و اجتماعی و همچنین تامین انتظارات تمام ذینفع های بانک ملت را سرلوحه برنامه های خود قراردادیم و برای برقراری ارتباط اثربخش با هرکدام از مشتریان خود برنامه ای را در نظر گرفته ایم و معتقدیم صداقت محور اعتماد و اعتماد محور مشتری مداری است.

وی با اشاره به اقدامات بانک ملت در حوزه مشتری مداری گفت: 26 میلیون کاربر و مشتری دارد که تدوین ارباب رجوع همواره از اولویت های این بانک بوده است.

حیدری،ایلنا

همچنین در ادامه این مراسم مسعود حیدری مدیرعامل خبرگزاری کار ایران (ایلنا) با بیان اینکه خبرگزاری ایلنا با بررسی دقیق و همه جانبه موضوع جشنواره جایزه عالی سیستم صداقت را که بررسی کرد گفت: برای مشارکت در این جشنواره با شرط اینکه همه استاندارد های لازم با شناسایی و معرفی مدیران صادق رعایت شود وارد موضوع شدیم.

حیدری با بیان اینکه صداقت در رفتار، گرفتار، پندار و ارتباط با خود دیگران همه در شئون زندگی یکی از ارزشهای والای اخلاقی و انسانی به شمار می رود ادامه داد: صداقت مساله کلیدی و مهم در سهم و نقد کلیه روابط اجتماعی است که به طوری که عدم صداقت در بین اعضای گروه اجتماعی آسیب ها و خسارت های فراوان و گاه جبران ناپذیری رابه دنبال دارد.

مدیرمسوول ایلنا یکی از مهمترین سرمایه های اجتماعی را صداقت دانست و گفت: بدون تردید عنصر اعتماد می تواند نقش غیر قابل انکاری در ساختن جوامع و تحکیم روابط اجتماعی ایفا کند.

حیدری با بیان اینکه ایلنا با درک عمیق و درست از نتایج گران سنگی که همه گیر شدن مفهوم صداقت در جامعه را می تواند در پی داشته باشد تمام توان و امکانات خود را مصروف یاری رساندن مدیران صادق جامعه به ویژه مدیران اقتصاد می کند گفت: از آنجا که ایلنا خود از جنس کار و تلاش است و دغدغه فراگیر شدن فرهنگ کار مولد در جامعه ایرانی را دارد درحالی که موانع و محدودیت هایی در این زمینه بر سر راه فعالان اقتصادی و مدیران صنعتی قرار دارد را به خوبی می شناسد خود را همراه و یاری رسان این بخش از جامعه می دانند ودر این راه تلاش خواهد کرد تا هیچ گاه مدیران صادق بر پیگیری و به نتیجه رسیدن مطالبات درست خود تنها نمانند.

همچنین در این مراسم تندیس مدیریت صداقت به بانک ملت،‌گواهی نامه سطح یک به شهرداری کاشان، گواهینامه سطح یک به خبرگزاری ایلنا، گواهینامه سطح دو به آسمان دوستی، گواهینامه سطح دو به جهان اقتصاد، گواهینامه سطح سه به پایگاه خبری پارسینه اهداء شد همچنین در اولین جشنواره از سعید علامیان خبرنگار دفاع مقدس، سید قادر محمدی مدیرکل امور بازاریابی بانک ملی، آرمان ستوده تهیه کننده برنامه رادیویی، جواد عطاران روابط عمومی بانک ملت، مسعود حیدری مدیرمسوول خبرگزاری ایلنا، بیژن رمضانی مشاور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، بهمن هدایت مدیرعامل پایگاه اطلاع رسانی پارس ملی، آقای فرج زاده و خانم اسدی روابط عمومی کیش ایر، علی فاضل رییس اتاق اصناف ایران، آقای دادرس رییس انجمن جایگاه داران سی ان جی، علی بخشی شهردار اوشان فشن و میگون، ایمان نستعلی قائم مجمع متخصصین ایران، مهندس سرلک، علی مونسان مدیرعامل منطقه کیش، مرتضی بلوکی مشاور مدیرعامل منطقه آزاد کیش، صفایی فراهانی، دکتر فیروزآبادی قاتم مقام وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و آقای صادقی فر مشاور وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

جایزه صداقت،تندیس،گواهی نامه مدیریت،مدل صداقت

محسن فدوی معاونت بانک ملت در حال دریافت تندیس صداقت از دکتر سید ابوالحسن فیروزآبادی قائم‌مقام وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی 

جایزه صداقت

صداقت،مدل مدیریت صداقت

اخبار

حامیان سیستم مدیریت صداقت

   صداقت

شورای عالی ایرانیان ریاست جمهوری

 مرکز جهانی شدن

مرکز ملی جهانی شدن ریاست جمهوری

صداقت

وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

مدل صداقت

  شهرداری تهران

 جایزه صداقت

سازمان منطقه آزاد کیش 

جایزه صداقت

شرکت هواپیمایی کیش

 صداقت،جایزه صداقت

      بانک ملت

جایزه صداقت

خبرگزاری کار ایران (ایلنا)

صداقت

    شهرداری کاشان

شهرداری اوشان ،فشم میگون

شهرداری اوشان ،فشم ،میگون

پارسینه

پایگاه خبری تحلیلی پارسینه


مجمع استاندارد و کیفیت اسلامی

مجمع متخصصین ایران

مجمع متخصصین ایران

انجمن cng کشور

انجمن صنفی cng کشور

صداقت

مجمع خبرنگاران و نویسندگان

مطبوعاتی دفاع مقدس     

نخستین روزنامه اقتصادی ایران

اطاق اصناف ایران

  اتاق اصناف ایران  

کانون فارغ التحصیلان سازمان مدیریت صنعتی

جامعه بازاریان و جامعه بازاریان کیش

جامعه بازاریان و جامعه بازرگانان کیش

گروه صنعتی البرز گاز

   گروه صنعتی البرز گاز

کیقیت

انجمن توسعه کیفیت صنایع ایران

خانه صنعت

خانه صنعت،معدن و تجارت جوانان ایران

ماهنامه ندای امید

  هفته نامه ندای امید

دنیای کیش

  مجله دنیای کیش

طراحی شده و توسعه یافته توسط شرکت ایده پردازان فرازگام