صداقت در تولید به مصرف کننده حق انتخاب می دهد

صداقت در تولید به این معنی است که اگر تولیدکننده‌ای محصولی با کیفیت درجه دو تولید می‌کند این را صادقانه به مصرف کننده بگوید و مصرف کننده حق انتخاب داشته باشد.

قائم مقام مجمع متخصصین ایران، گفت: با توجه به اینکه سیستم‌های جامع مدیریت کیفیت از کشورهای دیگر به کشور ما وارد شده است تولیدکنندگان در حال اجرای استانداردهای خارجی هستند.

دکتر مصدری در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با سیستم مدیریت صداقت اظهار کرد: کیفیت و اجرای مدل استاندارد خارجی برای ما بسیار حائز اهمیت است چون استاندارد داخلی خاصی وجود ندارد؛سیستم مدیریت صداقت طرح بسیار خوبی است چون موجب می‌شود تمام تولیدکنندگان با صداقت با مصرف کنندگان رفتار کنند.

وی افزود: صداقت در تولید به این معنی است که اگر تولیدکننده‌ای محصولی با کیفیت درجه دو تولید می‌کند این را صادقانه به مصرف کننده بگوید و مصرف کننده حق انتخاب داشته باشد.

قائم مقام مجمع متخصصین ایران تاکید کرد: تولیدکننده با صداقت خود این امکان را به خریدار می‌دهد که با آگاهی اقدام به خرید کند.

وی افزود: سیستم مدیریت صداقت کار بسیار بزرگی است که برای اولین بار در کشور اجرا شده است و اگر این کار با برند سازی انجام گیرد تاثیرات بسیار مثبتی در پی خواهد داشت، از طریق ارتباط با سازمان‌هایی که با کارآفرین‌ها در ارتباطند می‌توان اثر این کاررا هرچه سریع‌تر شاهد بود.

چای (کارمین) موفق به دریافت تندیس صداقت شد

  چای (کارمین) موفق به دریافت تندیس صداقت شد

مراسم اهدای تندیس صداقت به زودی در کیش برگزار می‌شود

 

 

صداقت کلمه پرباری است بین صداقت و عدم صداقت یک قدم فاصله است این کلمه باید حفظ شود تا ارزش آن بالا برود.

بنیانگذار و مدیرعامل مدل مدیریت صداقت گفت: مدل صداقت یک مدل مدیریتی است که استانداردهای اخلاقی سازمانها را بررسی می کند .

به گزارش خبرنگار ایلنا، ابوالفضل گیلکی در مراسمی که به مناسبت اهدای تندیس صداقت در خبرگزاری ایلنا برگزار شد اظهار کرد: این مدل برخلاف مدل‌های مدیریتی دیگری که در ایران رایج است الگوی خاصی دارد.

وی افزود: مراحل ارزیابی و بازرسی را برای انتخاب فرد شایسته مد نظر قرار داده‌ایم که شرکت‌های متقاضی بعد از پر کردن فرم‌های مختلف در مرحله ارزیابی سنجیده و بعد از گذراندن مراحل ارزیابی وارد مرحله ارزیای می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر شرکت‌های بسیار زیادی متقاضی هستند و به همین خاطر این کار با وسواس خاصی صورت می‌گیرد.بنیانگذار و مدیرعامل مدل مدیریت صداقت تاکید کرد: تعداد زیادی برای این کار ثبت‌نام کرده اند که در مرحله ممیزی رد شده‌اند. 

گفتنی است؛ در این مراسم تندیس صداقت به نعمت یاورزاده تولیدکننده چای (کارمین) تعلق گرفت.

نعمت یاورزاده در خصوص تندیس صداقت اظهار کرد: صداقت کلمه پرباری است بین صداقت و عدم صداقت یک قدم فاصله است این کلمه باید حفظ شود تا ارزش آن بالا برود.

وی افزود: لوگوهای مختلفی برای شیوه‌های مدیریتی وجود دارد صاحبان این لوگو‌ها می‌‌توانند برای اهدای آن ارزش قائل شوند و یا اینکه برعکس عمل کنند. خوشبختانه تندیس صداقت تا الان به درستی پیش رفته است.

صفحه 1 از 5

اخبار

حامیان سیستم مدیریت صداقت

   صداقت

شورای عالی ایرانیان ریاست جمهوری

 مرکز جهانی شدن

مرکز ملی جهانی شدن ریاست جمهوری

صداقت

وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

مدل صداقت

  شهرداری تهران

 جایزه صداقت

سازمان منطقه آزاد کیش 

جایزه صداقت

شرکت هواپیمایی کیش

 صداقت،جایزه صداقت

      بانک ملت

جایزه صداقت

خبرگزاری کار ایران (ایلنا)

صداقت

    شهرداری کاشان

شهرداری اوشان ،فشم میگون

شهرداری اوشان ،فشم ،میگون

پارسینه

پایگاه خبری تحلیلی پارسینه


مجمع استاندارد و کیفیت اسلامی

مجمع متخصصین ایران

مجمع متخصصین ایران

انجمن cng کشور

انجمن صنفی cng کشور

صداقت

مجمع خبرنگاران و نویسندگان

مطبوعاتی دفاع مقدس     

نخستین روزنامه اقتصادی ایران

اطاق اصناف ایران

  اتاق اصناف ایران  

کانون فارغ التحصیلان سازمان مدیریت صنعتی

جامعه بازاریان و جامعه بازاریان کیش

جامعه بازاریان و جامعه بازرگانان کیش

گروه صنعتی البرز گاز

   گروه صنعتی البرز گاز

کیقیت

انجمن توسعه کیفیت صنایع ایران

خانه صنعت

خانه صنعت،معدن و تجارت جوانان ایران

ماهنامه ندای امید

  هفته نامه ندای امید

دنیای کیش

  مجله دنیای کیش

طراحی شده و توسعه یافته توسط شرکت ایده پردازان فرازگام