مزایای گواهی و تندیس صداقت

مزایای اقتصادی و اجتماعی اجرای سیستم مدیریت صداقت

با صداقت هم کوشی در یک فضای سالم سازمانی به وجود می آید. ساختارگروهی به گروه کاری تغییرشکل می دهد. جو صمیمیت باعث تسهیل و تصعید تعاملات درون سازمانی می شود و به راحتی تجارب کاری و اطلاعات شغلی مباد له می شوند . از کارکردهای یکدیگر بازخورد می گیرند. اگر اشکالی در کار یکی از افراد گروه به وجود آید، گروه در جهت رفع آن کوشش و اهتمام می کند . همه از کار کردن در کنار یکدیگر احساس لذت می کنند . گلو گاهها و نقاط کور سازمانی به حد اقل خود کاهش می یا بد. همه نسبت به یکد یگر و تحقق اهداف سازمانی احساس تعهد و تشریک مساعی فکری و عملی می کنند. در نگهداری و مراقبت ابزار و لوازم کار خود کوشا و دقت نظر دارند. در واقع یک پیوند عمیق عاطفی برای تحقق اهداف سازمانی نمود پیدا می کند .که هیچ ساختار قانونی قادر به ترسیم و نمود آن نمی باشد.

از میان نقش‌های متعددی كه برای سیستم مدیریت صداقت مطرح می‌شوند، نقش‌های ذیل قابل توجه است:

- روابط میان كارگر و كارفرما را دگرگون می‌نماید و از سوی دیگر به توسعه اقتصادی توجه دارد.

- این نگرش تاریخی را كه بر مبنای بازنده بودن یكی از طرفین (كارفرما یا كارگر) در مكانیزم مشاركت است، از بین می‌برد و استراتژی برد-برد (Win-Win) را در سازمان جایگزین و ترویج می‌نماید

­- به علت خاصیت بحران‌یابی به پیشگیری از بروز بحران به شكل جدی و عملیاتی یاری می‌رساند

- با ایجاد مفاهیم كلی باعث بهبود مداوم در یك سازمان می‌شود

- از طریق به‌كارگیری مكانیزمی كه تهدیدها را به فرصت‌هایی برای بهبود و جذب مشتری تبدیل نموده و مشكلاتی كیفی و خطاها را مورد توجه قرار می‌دهد از طرفی حرمت اخلاق سازمانی را در رفتار با مشتریان حفظ می‌كند و از سویی دیگر، سبب حسن شهرت سازمان می‌گردد.

- اصول اخلاقي به عنوان يك ارزش در سازمان نهادينه خواهد شد.

­- بين سازمان و كاركنان آن روابط موثر، شفاف و دوستانه برقرار ميشود.

-سازمان شاهد پويايي و عملكرد مثبت كل سازمان خواهد بود.

- اجرای مدل جایزه سیستم مدیریت صداقت باعث بوجود آمدن اعتماد و وابستگی خاطر نسبت به شما و محصول تان می شود. سپس این آسودگی خاطر و دلبستگی باعث می شود مشتری محصول شما را بر پایه احساس خوبی که نسبت به صداقت دارد خریداری کند و شما زمان کمتری صرف متقاعد کردن مشتری می کنید.

- اجرا کردن سیستم جایزه مدیریت صداقت و یا سرویس نیاز به صرف هزینه دارد اما در عوض وفاداری و صداقت بدست آمده با سود مالی بیشتری به شما خواهد رسید.

- دریافت جایزه صداقت در مشتری حس برتری و تمایز ایجاد می کند.

شکی نیست که اجرای مدل مدیریت صداقت به مسئولیت پذیری اجتماعی و اقتصادی ، شفاف بودن مواضع و ... نیاز دارد، اما در نهایت همه این تلاش ها باعث بالا رفتن ارزش و مزایای برند تجاری شما می شود.

- نام صداقت تصمیم گیری در هنگام خرید را راحت و آسان می کند. به این دلیل که صداقت یک مزیت بسیار مهم را اجرا و منتقل می کند. در یک بازار پر از محصول و کالا یعنی جایی که ویژگی ها و مزایا به طور واقعی قابل تشخیص هستند، دریافت جایزه مدل صداقت به شما کمک می کند تا مشتری و مصرف کننده به شما اطمینان کرده و بدون اینکه در مورد ویژگی های خاص محصول شما اطلاعی داشته باشد به آن اعتماد کرده و توقعات خود را توسط آن برآورده شده ببیند.

- سیستم مدیریت صداقت بر اساس معیارهای مسئولیت پذیری اجتماعی و اقتصادی اجرا می شود.که این موضوع مستقیما از خواست های جامعه نشأت می گیرد

- داشتن جایزه سیستم مدیریت صداقت فرصت و شانس بسیار خوبی برای تبلیغ و گسترش تجارت شماست به این صورت که مشتری از قبل با صداقت آشنا میباشد و محصول جدید را با آن ارتباط می دهد. به عبارت دیگر یک برند معروف و مشهور از شما حمایت می کند گستره وسیعی از محصولات و خدمات جدید خود را با بودجه کمی به کاربران معرفی کنید.

- اجرای سیستم مدل صداقت کمک می کند تا غبار تردید از نام تجاری شما زدوده شود. تفکر منفی در مورد هر محصول یا سرویس همیشه روی تولید درآمد آن محصول نیز تاثیر می گذارد. برای کاهش اطلاعات گمراه کننده در مورد محصول تان توصیه می شود با استفاده از سیستم مدیریت صداقت به مشتری اجازه دهید تا نسبت به محصول شما اطمینان و اعتماد کافی بدست آورد از این طریق می توانید یک راهکار پیشگیری کننده ارائه کنید.

- اجرای سیستم مدیریت صداقت یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در افزایش درآمد است. این عامل هنگامی که مصرف کننده بین انتخاب دو محصول قرار دارد به او در انتخاب گزینه بهتر کمک می کند. بدیهی است که ما در مورد محصولی صحبت می کنیم که مصرف کننده نام آن را قبلا شنیده است. این کار میزان ریسک را برای مشتری و میزان درآمد را برای کمپانی افزایش می دهد.

- در کنار مزایای اقتصادی اجرای سیستم مدیریت صداقت، مزایای دیگری نیز وجود دارد که معمولا به تصویر سازی ذهنی مصرف کننده نسبت به محصول کمک می کند. رویدادها و اتفاقاتی وجود دارد که تصویر یک کمپانی را تیره می کند و در قبال آن اجرای سیستم مدل صداقت کمک می کند تا گرایش و برخورد مصرف کنندگان تغییر پیدا کند.

اخبار

طراحی شده و توسعه یافته توسط شرکت ایده پردازان فرازگام